Скарга на на неякісне обслуговування Криворожским ЦОК

ПІБ ініціатора: Оксана Анатоліївна Голубенко
    Статус: З відповіддю
    Дата початку збору підписів: 13.12.2016 08:32

Требушкину Р.В. від мешканки села Гришине вул. Виноградна, Будинок 22, Покровського району, Донецької області.

Звертаюся до вас за допомогою в вирішенні такого питання:
    Неповноцінного обслуговування Криворожским ЦОК, а саме я проживаю на вулиці, де майже всі будинки підключені до однієї фази, стовпи по вулиці в аварійному стані (деревь'яні гнилі), електро провід з 1973 року не замінювався, на стовпах залишилося один, де не де два проводи які тримаються на доброму слові, відповідно напруга електроструму коливається від 160 до 180 вольт, не працюють електро прилади, не вмикається насосна станція яка йде до будинку, неможливо користуватися водопостачанням, кожні 3 роки ми міняємо холодильники, горять інші електро прилади!
    Не одноразово зверталася до диспетчера Криворожского ЦОК, викликала ремонтну бригаду, результатів ніяких, кожен раз одна й та сама ситуація "Приїхали, подивились і поїхали".
    Я не отримую якісного обслуговування і якісної електро енегрії, хоча за неї сплачую справно і заборогованостей ніколи не мала.
    Прошу вас допомогти у вирішенні нашого питання, бо за багато років допомоги від влади не дочекались.
    З повагою і надією Оксана Анатоліївна.

Відповідь на електронну петицію:

Покровська міська рада повідомляє, що відповідно до Закону України «Про звернення громадян» електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян.